Týden náhradního rodičovství 17. – 21. 10. 2022 v Libereckém kraji

Můžete se těšit na besedy s odborníky i samotnými pěstouny, výstavy, dny otevřených dveří, videoprojekci, koncert, kontaktní či internetové kampaně.
A co že je hlavním cílem této každoroční osvětové akce?
ZVÝŠIT INFORMOVANOST ŠIROKÉ VEŘEJNOSTI  O NÁHRADNÍM RODIČOVSTVÍ (tj. pěstounství a osvojení/adopce), vyvrácení různých mýtů a předsudků, které mezi lidmi panují a zvýšení počtu žadatelů o vykonávání náhradního rodičovství. Jinými slovy poskytnout dětem, které nemohou z jakéhokoliv důvodu vyrůstat ve své biologické rodině, náhradní RODINNÉ zázemí.
Chcete se stát náhradním rodičem a nemáte dostatek informací k tomu, abyste se jím stali? PŘIJĎTE ZA NÁMI na jakoukoliv z chystaných akcí, rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme. 😉
V rámci Týdne náhradního rodičovství budou pracovnice Centra Protěž přítomny 17. 10. dopoledne, 18. 10. odpoledne a 19. 10. dopoledne na náměstí Dr. E. Beneše, kde bude probíhat kontaktní kampaň k Týdnu náhradního rodičovství. Nebo se s námi můžete potkat 19. 10. od 17:30 v Krajské vědecké knihovně v rámci vystoupení Gospel Generation. Pokud budete mít cestu, přijďte se za námi podívat.
TĚŠÍME SE NA VÁS 🙂

 

tyden-rodicovstvi-A3-2022