ROZVOJOVÁ LITERATURA: Spojenci namísto protivníků: Pavel Raus

ROZVOJOVÁ LITERATURA: Spojenci namísto protivníků: Pavel Raus

Možno vypůjčit

Proces manželského a partnerského konfliktu / Jak lze manželský a partnerský konflikt využít k oboustrannému obohacení. Konflikty jsou nevyhnutelnou součástí každého vztahu. Konflikty jsou nepříjemné, vyčerpávající a únavné. Nemáme je rádi. Konflikty ale také mohou být příležitostí ke zkvalitnění našeho vztahu.
Tato kniha popisuje průběh manželského a partnerského konfliktu a snaží se partnerům pomoci úspěšně projít konfliktem tak, aby se jejich vzájemný vztah obohatil.
Kniha je vhodná pro ty: kdo se ve vztahu nacházejí v situacích, kterým nerozumí, kdo jsou vývojem vztahu šokováni a překvapeni, kdo nevidí východisko z nastalé partnerské krize, kdo ztrácí naději, že konflikt lze jednoduše vyřešit, kdo jsou vzájemnými konflikty ve vztahu unaveni, kdo žijí vedle sebe ve zdánlivém klidu, avšak ve vyprázdněném vztahu a nadále se odcizují, kdo uvažují o rozvodu, ale jsou ochotni své rozhodnutí ještě přehodnotit, kdo se rozhodli zůstat spolu a na vztahu pracovat, kdo ještě nedošli do žádné z těchto fází a chtějí se na případný konflikt dobře připravit. (244 stran)